10 كدشانس تار روز چهارشنبه 9 آبان :: سایت رسمی موسسه کتاب 57 10 كدشانس تار روز چهارشنبه 9 آبان
10 كدشانس تار روز چهارشنبه 9 آبان

معرفي كتاب سگ باسكرويل:

درنده باسكرويل (به انگليسي: The Hound of the Baskervilles) نام يك رمان جنايي است كه به قلم سر آرتور كانن دويل نوشته شده‌است كه سومين داستان بلند شرلوك هولمز محسوب مي‌شود.

درندهٔ باسكرويل را غالباً بهترين داستان بلند شرلوك هولمز مي‌دانند . نخستين چاپ كتاب در ايالات متحده در آوريل ۱۹۰۲ منتشر شد و در عرض پنج روز پنجاه هزار نسخه از چاپ اول آن به فروش رفت.

داستان:

سر چارلز باسكرويل يكي از فراد سرشناس دارتمور به طرز مشكوكي مي‌ميرد. افراد محلي مرگ او را به يكي از داستان‌هاي خرافي نسبت مي‌دهند كه به نظرآن‌ها سگ تازي غول پيكري با ظاهر ترسناك او را كشته است و نفريني خانوادهٔ باسكرويل را گرفتار كرده است. وارث سر چارلز، سر هنري باسكرويل از آمريكاي شمالي بزودي به انگلستان مي‌آيد ولي دكتر مورتيمر دوست سر چارلز و همسايهٔ او نگران آن است كه آن داستان‌هاي ترسناك سر هنري را از آنجا دور سازد. براي همين به لندن پيش شرلوك هولمز مي‌رود و داستان را براي او تعريف مي‌كند و از او مي‌خواهد كه اين پرونده ر به عهده بگيرد و اورا كمك كند؛ ولي شرلوك هولمز آن داستان را باور نمي‌كند و به نظر او خرافاتي بيش نيست اما دكتر مورتيمر به او مي‌گويد كه در كنار جسد سر چارلز ردپاهاي عجيبي را ديده كه به نظر شبيه به ردپاهاي سگ تازي غول پيكري هستند و..

 اين كتاب به صورت ويژه با 10 كدشانس تا روز چهارشنبه 9 آبان در سايت كتاب 57 عرضه مي شود

 @ketab57ir
 http://ketab57.ir

تاريخ : يکشنبه 6 آبان 1397  


لحظه به لحظه همراه با میز برندگان کدهای میلیونی⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.