خرید انلاین کتاب : فروشگاه کتاب آنلاین : سایت کتاب 57
یکصد هزار دلار! جایزه معرف شما

⬅️ از یکصد هزار دلار (مبلغی در حدود یک میلیارد تومان) ساده نگذرید! جایزه ویژه معرف شما! این مبلغ بحساب معرفِ جایزه ی کدشانسِ سالانه یک میلیون دلاری واریز می شود!  ضمناً از جایزه برنده ی یک میلیون دلاری، یک ریال هم کسر نخواهد شد!
⬅️ اگر فردی را که معرفی کرده اید، برنده جوایز بالای 5 میلیون تومان شود به کسی که ایشان بعنوان معرف در سایت کتاب 57 ثبت نموده است، معادل  10 درصد مبلغ جایزه پرداخت می گردد.
⬅️ این روش فقط برای جوایز بالای 5 میلیون تومان اجرا می شود. جوایز کوچکتر همچون، روزانه و هفتگی شامل این طرح نمی شوند.
⬅️ همچنین برای معرفِ کد شانسِ برنده ی یک میلیون دلاری؛ مبلغ 100 هزار دلار در نظر گرفته شده است.
⬅️ یک یادآوری بسیار مهم: برای پرداخت جایزه به معرف، هیچ مبلغی از جایزه برنده اصلی، کسر نمی شود.
⬅️ لطفا توجه کنید، معرف شما باید جزو خریداران فعال سایت کتاب57 باشد! بطور مثال؛ برادر، پدر یا . . .  یک بار خرید کرده و شما، شماره همراه ایشان را بعنوان معرف در سایت درج کرده اید و شما خودتان بطور مرتب خرید انجام می دهید اما معرف شما فقط یکی دو بار کتاب خرید کرده و دیگر اثری از ایشان نیست! مشخص است که شانس شما که همیشه در حال خرید هستید برای برنده شدن زیاد است اما معرف شما نه! به معرفی جایزه تعلق می گیرید که جزو خریداران فعال سایت باشد!

افزایش شانس برای جایزه یک میلیون دلاری

 

 

پیام مدیر عامل موسسه کتاب 57

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا علیه السلام

بنام سرآغاز بی آغاز وجود بی پایان جهان هستی
ما در آغاز سده ای نو و مفاهیمی نو هستیم. با وجود این در سرزمین مان عده ای کوته بین هستند که هنوز هم به جوانان این فرصت را نمی دهند که خوشبین باشند؛ بنابراین می بینیم که تنها گزینه ممکن برای این جوانان، بدبین بودن است و هرگاه جوان، بدبین شود جامعه هم بدبین می شود. وظیفه همه ی مسئولین کشور احیای نوآوری است، خوار کردن و پیوسته پرخاش کردن، نوآوری را می کشد. فردی که گرسنه، ترسان و یا شکست خورده است چگونه نوآوری کند!

بروکراسی در کشور هولناک است و درصورت چیرگی آن، فساد همه جا ریشه می دواند، برابری فرصت ها نابود می شود و استخدام شدن و ارتقای شغلی نیز تنها به واسطه پارتی بازی صورت می گیرد. اگر امیدی به زمان حال نباشد؛ از این رو امیدی به آینده نیست. جوانِ درهم شکسته ایِ که نمی تواند هیچ هدفی از اهدافش را برآورده کند! جوانی که نمی تواند حتی رویایی چیزی را ببیند! زیرا هنگام بامداد چشم خود را بر بدبختی هایی که پیرامونش است باز می کند آن رویا برایش دردناک می شود. شما رویای جوان را می کُشید آنگاه نوآوری و برتری را از او انتظار دارید! هرگاه رویای جوانان را کُشتید، آرزو را کُشته اید و زمانی که آرزو را بکُشید چه چیزی از زندگی برای جوانان باقی می گذارید. جوان، در چنین وضعِ غمباری، طبیعی است که بدبین و شکست خورده باشد. کسی که چیزی ندارد، چیزی را از دست نمی دهد، برای همین است که جوانان به نوآوری و آینده رغبت ندارند.

لازم است که مسئولین مشکلات را از هم جدا کنند و بکوشند تا عامل هر مشکلی را بفهمند، سپس به هر عاملی جداگانه بپردازند و برای هر مشکلی راه حلی بیابند. وقتی که وضع به چنین درجه ای از پیچیدگی برسد، مسئولین برای گرفتن تصمیمات سخت، برای جدا کردن و حل کردن تک تک این مشکلات نیاز به جراتی بسیار بالا دارند و از آن جا که این امر فراهم نیست، دستیابی به روش تضمین شده یکسانی برای خروج از این دایره کُشنده، بسیار سخت است.

برخی در جامعه ی ما رفتارهایی دارند که گاه فهم آنها آسان نیست. هنگامی که حیاط و زنده بودن، خود به معنای انرژی مثبت است، آیا انرژی منفی معنای عکس نمی دهد؟

وقتی پذیرفتیم که زنده بودن، ارزش این را دارد که رنج و زجرِ زندگی را تحمل کنیم، آیا ضرورتا نمی پذیریم که باید با تمام انرژی مثبت خود سنگینیِ زندگی را هدف قرار دهیم و بکوشیم تا از آن پیروزی زیبا بسازیم یا دست کم، درد و رنج آن را کم کنیم؟ برخی به زندگی به صورت مثبت نگاه می کنند و همه آنچه را که در آن هست، مثبت و زیبا می بینند و برخی بصورت منفی به آن نگاه می کنند و همه آنچه را که در آن است منفی و زشت می بینند. عجبا! وقتی به سخنان منفی بافان که درباره دنیا سخن می گویند گوش کنیم، خیال می کنیم که قیامت بی هیچ شکی برپا شده و خداوند به نیستی ما حکم داده است. بدبین ها و حسودان می گویند؛ ما بی ارزشیم، عقب مانده ایم، بی نقش و غیر موثر و شکست خورده ایم!

براستی که برخی از ما دشمن خود، دشمن وطن، و مردم خود شده ایم و ناکامی و بدبینی بر ما فایق آمده و دیگر امر مثبتی نمی بینیم. در حقیقت این افراد واپسگرا و عقب افتاده اند.

واپسگرا و عقب مانده، کسی است که انرژی مثبت را در مردم می کُشد و انرژی منفی را زنده می کند، امید به آینده را می کُشد و نومیدی را زنده می کند. آنها می خواهند نوآوری را خفه کنند و به روزمرگی زندگی بخشند؛ آنها در مقابل تحول، مانع قرار می دهند و همه موانعی را که ما در مقابل رسوم و برنامه های کهنه قرار می دهیم بر می دارد؛ آنها در برابر راه پیشرفت می ایستند، برای اینکه آنها می خواهند از منافع خود و نه منافع مردم حمایت کنند. آنها بر این باورند که مانعِ کاروان شدن، آسان تر از پیوستن به آن است و ویران کردن خانه های زیبایِ پیرامون منزل زشتشان، آسان تر از زیبا ساختن منزل خودشان است؟ می دانید برای چه؟ برای آینکه آنها می دانند که نمی توانند با دیگران رقابت کنند.

کشور ما چگونه اقتصاد و تولیدش شکوفا می شود؟

1:  نرخ بهره در پائین ترین سطح قرار داشته باشد؛

2: سهم سرمایه گذاران خصوصی از سهم دولت بیشترشود؛

3: قوانین مالیات، منصفانه و شفاف باشد، یعنی هر شخص حقیقی یا حقوقی متناسب با درآمدش، مالیات واقعی بپردازد. اگر قدرت خرید مردم بالا نباشد و ارزش ریال قوی نشود، چه بسا روزی فرا رسد که مردم برای خرید یک کیلو برنج مجبور شوند یک گُونی پول همراه داشته باشند.

 

بجای 301 هزار تومان: سی میلیون تومان برنده شوید

جایزه سپاس سایت کتاب ۵۷: سی میلیون تومان
افزايش جايزه 301 هزار تومان برنده؛ رابطه مستقيم دارد با میزان مبلغ خريد كتاب ایشان در يك روز، حداكثر 30 ميليون تومان! سایت کتاب۵۷  برای رعایت انصاف و عدالت بین خریداران کتاب، با توجه به مبلغی خرید می نمایند، جایزه سپاس تعیین نموده است. یکی از مهمترین مزایای جایزه سپاس، افزایش مبلغ جایزه روزانه 301 هزار تومانی است که خریدار کتاب، برنده روزانه اعلام می شود.

 

چگونگی افزایش جایزه روزانه؛ از 301 هزار تومان به 30 ميليون تومان:

 ⬅️ كمتر از 10 هزار تومان خريد كتاب: مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه (صبح یا شامگاهی) افزایش نمی یابد.
⬅️ 50 هزار تومان خريد كتاب: مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه؛

8 برابر محاسبه و به 2 ميليون و 400 هزار تومان افزایش و در 1 مرحله نقدی بحساب برنده واريز مي گردد.
⬅️ 100 هزار تومان خريد كتاب : مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه؛

20 برابر محاسبه و به 6 ميليون تومان افزایش و در 3 مرحله؛ هر هفته شنبه ها صبح، مبلغ دو ميليون تومان بحساب برنده واريز مي گردد.
⬅️ 200 هزار تومان خريد كتاب: مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه؛

30 برابر محاسبه و به 9 ميليون تومان افزایش و 6 مرحله؛ هر هفته يكشنبه ها صبح، مبلغ يك ميليون و پانصد هزار تومان بحساب برنده واريز مي گردد.
⬅️ 300 هزار تومان خريد كتاب : مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه؛

50 برابر محاسبه  و به 15 ميليون تومان افزایش و در 5 مرحله؛ هر هفته دوشنبه ها صبح، مبلغ سه ميليون تومان بحساب برنده  واريز مي گردد.
⬅️ 400 هزار تومان خريد كتاب: مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه؛

70 برابر محاسبه  و به 21 ميليون تومان افزایش و در 7 مرحله، هر هفته سه شنبه ها صبح، مبلغ سه ميليون تومان بحساب برنده واريز مي گردد.
⬅️ 500 هزار تومان خريد كتاب: مبلغ جايزه ی برنده ی روزانه؛

100 برابر محاسبه  و به 30 ميليون تومان افزایش و در 10 مرحله، هر هفته چهارشنبه ها صبح، مبلغ سه ميليون تومان بحساب برنده واريز مي گردد.

بک نکته: مبالغ خرید کتاب، باید در یک روز باشد اما خریدهای شما می تواند در ساعات مختلف از شبانه روز انجام شود

جعل فیش بانکی برای دریافت جایزه!

در طول شش مرحله قرعه کشی بین خریداران کتاب از موسسه کتاب 57، تعداد 3870 (سه هزار هشتصد و هفتاد) نفر برنده شده اند و از این تعداد چیزی حدود 140 نفر (بیشتر این افراد جزو برندگان خُرد هستند) هنوز جایزه خود را دریافت نکرده اند. چـرا بعضی ها هنوز جایزه خود را دریافت نکردند؟ شهریور سال 93 یکی از برندگان مرتبا با موسسه تماس می گرفت و اعلام می نمود که اسمش جزو برندگان است و جایزه خود را می خواهد. از وی خواسته شد برای دریافت جایزه به دفتر موسسه تشریف بیاورد و جایزه خود را دریافت کند اما چون شما تلفنی خرید نموده اید لازم است اصل فیش واریزی خود را که به حساب 5757575766 بنام طرح فجر در بانک ملت واریز نموده اید را به همراه داشته باشید (ایشان قبلا کپی فیش واریزی خود را ارسال کرده بودند). ایشان ضمن طفره رفتن گفتند اصل فیش را ندارند. .... خوب درست می گوید و ممکن است فیش را کُم کرده باشد. ... اما چون کپی فیش را ما داشتیم از او خواستیم تشریف بیاورند. .... در کپی فیش هم شعبه و هم تاریخ و هم سریال و هم مبلغ مشخص است. ... گفتیم آیا این همان فیش است. .... گفت: بله .... بدون هیچ گونه اغماضی حقیقت را برایش گفتیم: شما هیچ مبلغی را بابت خرید کتاب واریز نکرده اید و این کپی، جعلی است و در چنین تاریخی (مندرج در فیش) مبلغی واریز نشده است. فیشی که از شعبه ...... در شهر ..... صادر شده است، در پیگیری های قبلی از شعبه صادر کننده فیش به حقایقی دست یافته بودیم که این شماره سریال و کلا این فیش جعلی می باشد. ....  در مقابل خودش با شعبه ای که فیش را صادر نموده بود تماس گرفته شد. ... حقیقت مشخص گردید. .... رنگ از رویش پرید، زیرا مرتکب جعل شده بود....... ما هرگز در شأن خود ندیدم که از ایشان شکایت نماییم. به راستی شما اسم این کار را چه می گذارید!؟ ....... مهران مدیری پس از فروش سی دی های قهوه تلخ، نه تنها کسی را برنده اعلام نکرد بلکه هیچ گاه پاسخگو هم نبودند و کسی هم هرگز نگفت؛ چرا مدیران و تهیه کنندگان سریال قهوه تلخ، حتی یک شماره تلفن برای پاسخگویی ندارند! . این موضوع باعث گردید، معاونت بررسی موسسه کتاب57، کسانی را که هنوز جایزه نگرفته اند و حتی کسانی که قبلا جایزه خود را دریافت کرده بودند، به دقت واریزهای بانکی و اینترنتی آنها را بررسی و کنترل نماید. اگرشما جزو برندگانی هستید که هنوز موفق به دریافت جایزه نشده اند، از شما عذر خواهی نموده و خواهشمندیم مدتی صبر نمایند تا انشاء الله با احترام جایزه تان که برنده شده اید تقدیم تان شود. «همه برندگان مرحله ششم بدون استثنا جوایز خود را دریافت کردند زیرا ساختار سیستم خرید کتاب و شرکت در قرعه کشی بهبود یافته بود و اجازه تقلب امکان نداشت. همچنین برای قرعه کشی (مرحله هفتم، 22 بهمن 94) چون مبنای شرکت در جوایز ثبت کد قرعه کشی مندرج در کارت می باشد و قرعه کشی فعلی و در حال انجام ( مرحله هشتم) نیز امکان تقلب از بین رفته است»

پیام سرمایه گذاری

هـرگـز برای چیزی سرمایه گذاری مکن، مگر اینکه بتـوانی بـر تـکه ای کاغــذ، دلایل خـود را بنـوسـی. احتمـال هـست که اشتباه کنـی، امـا این نـوشتن شمـا را به فکر وا می دارد. از پاسخ و دلایـلی که می نویسی، می تـوان فـهمید کـه تکلیف چـیست!

 

پیام فرهنگی
احمقانه ترین گناه، گناه حسد است. زیـرا اگـر حسود باشی، روز خـوش نخواهی دید و هر روزت بـدتر از دیروز است. ... و امـا طمع؛ طمع زیاد، بـه حسد می انجامد و حسد راهی است برای داشتن اما سیر نشدن. اگر این حسد با نادانـی ترکیب شود سیه روز می شوی.
 
 
 

⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.