:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب پشت درهاي بسته :: سایت کتاب 57

پشت درهاي بسته


قیمت : 2760000 ریال
ناشر : آذرميدخت
نویسنده : بي اي پاريس

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

 یک رمان مهیج نوشتهٔ بی. ای. پاریس است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفت. کتاب پشت درهای بسته، رمانی معمایی اثر بی. ای. پاریس است که در بدو انتشار به فروش بسیار بالایی دست یافت. بسیاری از آدم ها، زوجی مانند جک و گرِیس را می شناسند: مردی خوشتیپ و ثروتمند، و زنی زیبا و جذاب. به سختی می توان گریس را بهتر شناخت چرا که این زوج هیچوقت از هم جدا نیستند. برخی ممکن است اسم این رابطه را عشق راستین بگذارند. دوستان گریس به خانه ی زیبای آن ها آمده اند و از یک مهمانی شام بی نقص لذت می برند. آن ها دوست دارند که لطف جک و گریس را با دعوت کردن آن ها به خانه شان جبران کنند. گریس هم دوست دارد که دعوت آن ها را بپذیرد اما می داند که این کار امکان پذیر نیست. زمانی که کسی به خانه ی این زوج زنگ می زند، گریس هیچوقت گوشی را برنمی دارد. اما دلیل این اتفاق چیست؟ و چرا پنجره های اتاق خواب آن ها با میله هایی فلزی پوشیده شده است؟ حقیقت پشت این رابطه ی عجیب چیست؟


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.