:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب هنر فروش موفق :: سایت کتاب 57

هنر فروش موفق


قیمت : 2480000 ریال
ناشر : مبلغان
نویسنده : ريچارد باخ

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

كتاب «تئوری‌های فروش موفق» جزء معدود كتابهایی است كه نویسنده آن در كنار تجارب گسترده خود، احاطه كامل به تئوریهای فروش دارد. مبنای این كتاب، فروش رودررو یا فروش شخصی است. تكنیكهای مطرح‌شده در این كتاب، بحثهایی فراتر از تجارب محدود فروشندگی است. مبانی روان‌شناختی مشتری، بررسی ساختارهای حرفه‌ای فروش، اصول برنامه‌ریزی و آماده‌سازی برای فروش، طبقه بندی مشتریان، مدیریت زمان،‌ روشهای مشتری‌یابی، ایجاد حس تفاهم و تكیه بر ارزشهای اخلاقی و سایر مهارتهای فروش، همگی، این كتاب را به مرجعی كاربردی تبدیل كرده است.
این كتاب، كتابی است ارزشمند، هم برای مبتدیان و هم برای اهالی كاركشته فروش، و خواندن آن برای تمام كسانی كه می‌خواهند به جای ماندن در كار فروش به قصد بقاء به سمت اطمینان كامل از فروش و تسلط بر آن حركت كنند، الزامی است.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.