:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب منتهي الآمال :: سایت کتاب 57

منتهي الآمال


قیمت : 4950000 ریال
ناشر : نشر مصطفي
نویسنده : مرحوم شيخ عباس قمي

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

کتاب منتهای الامال با نثری روان با احادیث موثق زندگی هر یک از 14 معصوم علیهم السلام را روایت کرده است
دو جلد

كتاب ارزنده منتهى الآمال يكى از بهترين و شيواترين و مشهورترين آثار محقق نامى و محدث معروف حاج شيخ عباس قمى رحمهم‏الله (حدود 1294 ه . ق ـ 1359 ه .ق) به شمار مى‏ آيد. اين كتاب با سبكى دلپذير و با تبحرى كامل براى استفاده عموم به خصوص علما و مبلّغين اسلام نگارش يافته است. چاپ‏هاى متعدد آن با تيراژ زياد، حكايت از آن دارد كه منتهى الآمال، جايگاه رفيعى در جامعه اسلامى ما دارد و دانشمندان مسلمان با ديده اعتماد به مطالب اين كتاب مى‏نگرند و مردم عادى نيز به خاطر پر مطلب و دلنشين بودن آن، استقبال گسترده‏اى از آن به عمل آورده‏ اند. نويسنده آن، عالمى متقى و دانشمندى وارسته و آگاه به تمام ابعاد گسترده اسلام به خصوص روايات اهل بيت عليهم ‏السلام و سيره ائمه اطهار عليهم ‏السلام است و منتهى الأمال را با تمام عشق و اخلاص خود به معصومين عليهم‏ السلام نگاشته و در نقل روايات و حكايات و مطالب آن، كمال دقت را به كار برده است .


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.