:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب قهوه سردآقاي نويسنده :: سایت کتاب 57

قهوه سردآقاي نويسنده


قیمت : 2870000 ریال
ناشر : نيماژ
نویسنده : روزبه معين

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

روزبه معین ، نویسنده ، رمان نویس، نمایش نامه نویس، و کارتونیست اهل ایران است. او فعالیت حرفه ای خود را با نوشتن نمایشنامه آغاز کرد و سپس به نوشتن رمان روی آورد.

اولین رمان روزبه معین به نام « قهوه سرد آقای نویسنده » در اردیبهشت 1396 منتشر شد و در جشن امضای اول آن در کمتر از دو ساعت چاپ اول کتاب به اتمام رسیدو در جشن امضای دوم، رمان معین رکورد دار صف خرید کتاب در ایران شد و مشتاقان قهوه سرد آقای نویسنده 7 ساعت در انتظار خرید کتاب ماندند. همچنین رمان قهوه سرد آقای نویسنده در بیست روز اول چاپش به طور متوسط روزانه هزار جلد فروش داشت.

روزبه معین پیش از این در سال 1394 یکی از نمایشنامه هایش را به چاپ رسانده بود.

داستان زندگی یک روزنامه‌ نگار و نویسنده است. خاطره از کودکی نویسنده آغاز می‌شود؛ زمانی که او عاشق دختری بود که 15 سال از خودش بزرگ‌تر بوده است. دختر هر روز برای آموزش پیانو به خانه همسایه ی این پسربچه که پیرزنی بوده، می‌آمده و پسربچه بخاطر علاقه اش هر روز به سراغ دفترچه نت‌ها می‌رفته و نت‌ها را جا به‌ جا می‌کرده. بیست سال بعد روزی مرد نویسنده به یک کنسرت می‌رود، و در آنجا عشق دوران کودکی خویش را می‌بیند. دختر قطعه‌ ای را تک‌نوازی می‌کند، و آقای نویسنده متوجه می‌شود که این قطعه یکی از همان قطعاتی است که او در کودکی تغییر داده بود؛ تا دختر دیرتر پیانو را یاد بگیرد. وقتی آهنگ تمام می‌شود، نوازنده نام اثر را «وقتی پسربچه


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.