:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب عهد بوق :: سایت کتاب 57

عهد بوق


قیمت : 860000 ریال
ناشر : آذرميدخت
نویسنده : جف كيني

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

درباره ی کتاب عهد بوق اثر جف کینی:

سلام، من رولی جفرسون هستم و دلیل اینکه اسم کتابم را خاطرات بچه شگفت انگیز مهربان گذاشتم به خاطر حرفیست که پدرم همیشه در مورد من می زند. من و بهترین دوستم گرگ هافلی بهترین خاطرات جالب خود را برایتان تعریف می کنیم. از دست ندهید...
این کتاب از زبان نوجوان بازیگوش و اتفاقات و خاطره های با مزه ای که برای او اتفاق می افتد روایت می شود.
این کتاب با بیانی گیرا و طنز آلود و با لحنی خودمانی کودک و نوجوان شما را با خود همراه کرده .
مجموعه ی خاطرات یک بچه ی شگفت انگیز شامل داستان هایی با عنوان های : دردسر بزرگ ، عهد بوق ، قوز بالا قوز می باشد که دردسر های یک نوجوان و اتفاقات روزمره ی طنز آلود او را از زبان خودش بیان می دارد.
همچنین این مجموعه روایت های خود را با تصاویر کارتونی و طنز که تصور داستان را زیبا تر می کند همرا کرده است.
 
کودکان در سر تا سر دنیا  عاشق گوش دادن به قصه ها هستند. آنها می خواهند که دربارۀ شخصیت های مورد علاقه شان بیشتر بدانند و اغلب تلاش می کنند که خود را در نقش آنها قرار دهند و از آنها تقلید کنند. با گفتن قصه هایی که در آنها مفاهیم اخلاقی و انسانی وجود دارد شما می توانید ویژگی مثبت انسانی مثل شجاعت، صداقت و دانایی ر در وجود او از همان سنین پایین نهادینه کنید.

⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.