:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب طب كودكان :: سایت کتاب 57

طب كودكان


قیمت : 1600000 ریال
ناشر : افق دور
نویسنده : فرشته مهري

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

کتاب طب کودکان اثر فرشته مهری است ،او در این  کتاب به باید ها و نباید هایی که ازبدو تولد تا… باید بدانید اشاره شده است . درواقع هرآنچه که مربوط به رشد کودک و پیشگیری از بیماری های کودک است بیان شده است.

دلایل گریه کردن نوزاد که ممکن است به دلیل ترس/ اضطراب / درد و … باشد به خوبی بیان شده و همچنین راهکاری بسیار عالی برای آرام کردن کودکانی که بیقراری های مداوم دارند.

در این کتاب خانم دکتر مهری اشاره میکنند که بدخوابی/ خستگی/ بیماری و فشارهای جسمی  ممکن است جزو دلایل اصلی برای بیقراری کودکان باشد یا کودک برای اثبات استقلال و خودمحوری خودش شروع به انجام کارهایی این چنینی کند.

مادران و کسانی که نوزادان آنها هنوز به دنیا نیامده اند میتوانند با خواندن این کتاب از رفتارهایی که ممکن است کودکان خودآگاه و یا ناخودآگاه انجام دهند مطلع بشوند و خیلی زودتر از وقوع آن جلوگیری کنند .

با مطالعه  این کتاب سطح اطلاعاتتتان را بالا ببرید تا زندگی شیرین تری برای خود و فرزندانتان ایجاد کنید.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.