:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب شاهزاده اي از پارت :: سایت کتاب 57

شاهزاده اي از پارت


قیمت : 420000 ریال
ناشر : ريواس
نویسنده : پيتر دارمان

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

کتاب حاضر، روايتي داستاني از زندگي شاهزاده پارتي است که با زباني ساده و روان نگاشته شده است. کليه اسامي پادشاهان و سرداران، سرزمين‌ها و مناطق جغرافيايي و اقوام و وقايع تاريخي مندرج در کتاب واقعي هستند و نتيجه تحقيقات و مطالعات تاريخي گسترده است. هرچند اتفاقات حاشيه‌اي و برخي از شخصيت‌هاي عادي زاييده تخيل نويسنده و تنها براي زيباتر کردن داستان خلق شده‌اند. در داستان مي‌خوانيم:«من شاهزاده پارتي اهل هاترا مانند يک مجرم عادي زنجير شده بودم».

این کتاب در 16 فصل گرد آوری شده است و در ضمن داستان که به برده فراری اسپارتاکوس، می پردازد، واقیع تاریخی روم باستان را به زیبایی به تصویر کشیده شده است.

کلیه وقایع تاریخ، جنگها و اسامی پاداشاهان و مناطق جغرافیایی در این کتاب واقعی است و براساس تحقیقات گسترده تاریخی ثبت شده است.

 


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.