:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب رضايت زناشويي :: سایت کتاب 57

رضايت زناشويي


قیمت : 2198000 ریال
ناشر : دارالحديث
نویسنده : عباس پسنديده

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

آشنایی با پایه نظری پایداری خانواده و عوامل پیشینی و پسینی آن و هم‌چنین با انواع توان‌مندی‌هایی لازم برای یک زندگی خانوادگی خوب، است. در این مجموعه تلاش شده تا از توصیف صرف پرهیز شده و تا حد امکان، آموزه‌های اسلامی تبیین شوند تا منطق حاکم بر آن‌ها و نقشی که در پایداری و رضامندی زندگی دارند، برای مخاطب روشن شود. به اذعان نویسنده، همه آموزه‌های خانوادگی اسلام، از پیش از ازدواج و پس از آن، بر محور پایداری و رضایت زناشویی، استوار است. شیوه انتخاب همسر و معیارهای آن و تنظیم تعامل همسران با یکدیگر، همگی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در پایان، کارآمدی، رضامندی و پایداری خانواده را تامین کنند. از این‌رو، امور پیش از ازدواج و حتی داشتن شناخت لازم نسبت به همسر و ازدواج، در چارچوب پایداری و رضایت زناشویی، طرح شده‌اند.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.