:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب تسليم پول :: سایت کتاب 57

تسليم پول


قیمت : 2240000 ریال
ناشر : ياس بهشت
نویسنده : جورج اورول

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

 گوردن کامستاک یک جوان سی ساله انگلیسی با ذوقی سرشار در زمینه ادبیات است . گوردن از خانوداه متوسط رو به پایینی است که همه ذوق و هوش او را می ستایند . گوردن از عادی زندگی کردن و درگیر شدن در مسائل مادی گریزان است و عقیده دارد پول مردم را به زیر سلطه خود درآورده است . او تصمیم می گیرد از داشتن یک شغل خوب صرف نظر کرده و به عنوان یک فروشنده کتاب مشغول به کار شود و در عین حال به فکر چاپ اشعار خود و شرکت در مهمانی های خصوصی روشنفکران نیز هست . گوردن زندگی فقیرانه ای دارد و در این میان رزماری دختری که قصد ازدواج با گوردن را دارد ، جولیا خواهری که بسیار یاری رسان برادر است و راولستون چپ گرای پولدار و دوست صمیمی گوردن تاثیر زیادی در سرنوشت او دارند .

 پسرهای هنرمندی که خانواده و عرف را بی خیال می شوند و به دنبال ادبیات و هنر می رند ، وارد این مجامع می شوند ، روشنفکر می شوند و نهایتا به این نتیجه می رسند که پول حرف اول را می زنه و بعد توی سنهای 33 و 34 می زنن زیر همه چیز و رویاهای بلندشون را رها می کنند و سعی می کنند سریع با یک دختر آشنا بشوند و باهاش ازدواج کنند و یا یک دختر اونها را به سمت ازدواج هل می ده و دیگه خودشون هم مقاومتی نمی کنند و .... 

 

قسمت های زیبایی از کتاب

برای من ، تو و آن جوان فارغ التحصیل از کمبریج گمنامی یکسان است . گرچه درک این موضوع برای آن جوانان افاده ای مدتی به طول می کشد .

 

همه مردان چاق تا آنجایی که امکان دارد سعی می کنند واژه "چاق" را به کار نبرند . "قوی هیکل " واژه ای است که به کار می برند و حتی گاه خود را "تنومند" می خوانند . یک مرد چاق هیچ گاه به اندازه زمانی که خود را "تنومند" می نامد خوشحال نیست .

 

هنگامی که پولی نداشته باشی ، نمی توانی دوستی داشته یا اجتماعی باشی .

 

 فرستادن کودک به مدرسه ای که همه شاگردانش ثروتمندتر از او باشند ، بزرگترین ضربه ای است که می توان بر وی وارد نمود .

 

 او از رفتن به سر کار وحشت داشت . کدام پسری است که از این کار وحشت ندارد ؟

 

 ایمان ، امید و پول . تنها یک قدیس می تواند دوتای اولی را بدون داشتن سومی به دست آورد .


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.