:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب بيشتر از رقبا :: سایت کتاب 57

بيشتر از رقبا


قیمت : 80000 ریال
ناشر : مبلغان
نویسنده : رابين فيلدر

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

فروش شخصی هزاران سال قدمت دارد و باتوجه به دانش بشری و سیر تمدن و فرهنگ انسانی تحولات گوناگونی در آن پدید آمده است. امروزه فروشنده به‌عنوان مجری برنامه‌های بازاریابی و فروش شركت، نقشی فعال‌تر به‌عهده دارد. فروشنده امروزی مشاور، راهنما و حتی شریك خریدار محسوب می‌شود. روشهای فروش مشاركتی با این هدف ابداع گردیده اند كه نقش فروشنده را ارتقا دهند و منافع فروشنده و خریدار را به هم نزدیك سازند.
كتاب ارزشمند «چگونه بیشتر از رقبایتان بفروشید» یكی از كتابهای مهم در این حوزه است كه با هدف آموزش روشهای گوناگون فروش بیشتر، و شناخت سیاستهای راهبردی توسعه مشاركت بین فروشنده و خریدار تدوین گردیده است. این كتاب به فروشنده آموزش می‌دهد كه چگونه اعتماد‌به‌نفس‌كافی برای مواجهه با خریدار و مشكلات پیش‌آمده در هر مرحله از فروش‌ پیدا كند.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36624915 25 98 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر 10 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.