:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب آن دخترقبلي :: سایت کتاب 57

آن دخترقبلي


قیمت : 1250000 ریال
ناشر : الماس پارسيان
نویسنده : -

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

کتاب «دختر قبلی» نوشته‌ی «جی پی دلانی» است . این کتاب از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز، رمانی برای طرفداران دختری در قطار، دختری از بروکلین و دختر گمشده است. در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است: «جین، پس از اتفاقاتی که در زندگی‌اش رخ می‌دهد، به دنبال شروعی تازه است. به این منظور تصمیم دارد خانه‌اش را تغییر دهد. تا اینکه با خانه‌ای در خیابان فولیگت لندن آشنا می‌شود. ادوارد مانکفورد، معمار معروف که طرفدار سبک ساده گراییست، این خانه فوق مدرن را طراحی کرده است. برای زندگی در این خانه باید از شرایط سختی عبور کرد که این معمار جذاب و در عین حال اسرارآمیز، تعیین کرده است. برای مثال ساکن خانه باید به‌طور دائم پرسشنامه‌هایی پاسخ دهد. جین کم کمک احساس می کند هدف اصلی این خانه تغییر دادن ساکنینش است...»


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.