:: سایت رسمی موسسه کتاب 57 کتاب ملكه مرتد :: سایت کتاب 57

ملكه مرتد


قیمت : 570000 ریال
ناشر : ريواس
نویسنده : ميشل موران

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

در مصر باستان ، یک شاهزاده خانم فراموش شده باید بر گذشته خانواده خود غلبه کند و تاریخ را دوباره از نو بسازد.
بادهای تغییر درون تبس می وزند. آتش سوزی ویرانگر قصر خانواده سلطنتی سلسله هجدهم را به کام مرگ کشانده است - همه به استثنای نفرتی تی ، خواهرزاده ملکه سابق. خانواده متوفی این دختر را کافر و مرتد نامگذاری کرده اند و دیگر هیچ کس نام آن ها را بر زبان نمی آورد.
نفرتیتی ،یادگار سلطنت قبلی ، به کنار رانده می شود. او تبدیل به شاهزاده خانمی بی اهمیت می شود که در قصر به حال خود وانهاده می شود. اما این هنگامی تغییر می یابد که او را زیر پر و بال عمه ی فرعون می برند و سپس به معبد هاتور می آورند ، و در آنجا به شیوه ای متناسب با یک ملکه ی آینده آموزش می بیند.
به زودی نفرتی تی نظر ولیعهد را به خود جلب می کند ، و با وجود سابقه خانواده اش ، آنها عاشق یکدیگر می شوند و آرزو می کنند که بتوانند ازدواج کنند. با این حال تمام مصر با این وصلت بین ستاره ی در حال ظهور یک سلسله جدید و ستاره کم رنگ یک سلطنت پیر قدیمی و نیز کافر به شدت مخالف است.
در حالی که ناملایمات سیاسی کشور را در معرض تهدید قرار می دهد ، نفرتیتی تصمیمی می گیرد که همه چیز را تغییر می دهد و ...
رمان ملکه ی کافر نفرتی تی، که دامنه گسترده ای از تاریخ را با جزئیات دقیق پوشش می دهد ، رمانی از شور و قدرت ، شکستن قلب و رستگاری است.⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.