:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب كتابخانه نيمه شب :: سایت کتاب 57

كتابخانه نيمه شب


قیمت : 1200000 ریال
ناشر : پيراميد
نویسنده : ماركوس ولف

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

کتابخانه نیمه شب (The Midnight Library) در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این کتاب داستان سفر دختری به نام نورا سید است که وارد کتابخانه نیمه شب می‌شود و در این کتابخانه می‌تواند زندگی‌های دیگرش را ببیند. اگر انتخاب‌های دیگری داشت، شغلش چطور پیش می‌رفت؟ روابط عاطفی‌اش به کجا می‌رسید؟ آیا وضعش آنقدر خراب می‌شد که دست به خودکشی بزند؟

مت هیگ در یک مصاحبه درباره نوشتن این داستان اینطور گفته است: «داستان نوشتن بهترین راه برای کشف و بررسی ایده‌های مربوط به حسرت و خوشحالی است و من در این کتاب، همین کار را کرده‌ام». او در میان آثارش، کتابخانه نیمه شب را بیش از بقیه کتاب‌ها دوست دارد. زیرا این اثر بیش از بقیه به او و علایقش نزدیک است. او همچنین برای این کتاب راوی مرد انتخاب کرده بود اما برای اینکه داستان کتاب شبیه به داستان خودش نشود، آن را به شخصیت نورا، زنی سی‌وپنج‌ساله تغییر داده است.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.