:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب قوز بالا قوز :: سایت کتاب 57

قوز بالا قوز


قیمت : 860000 ریال
ناشر : يوشيتا
نویسنده : جف كيني

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

مجموعه کتاب قوز بالا قوز، یک شاهکار داستانی و طنز از جف کینی است که با نام اصلی «خاطرات یک کودک ضعیف» در سال 2010 منتشر شده و به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب ایالات متحده آمریکا و جزء 10 کتاب برتر جهان در سال 2010 قرار گرفته است.

کتاب خاطرات یک بچه‌ی چلمن، دفترچه‌ی خاطرات نوجوانی جسور و شیطان به نام گرگ هفلی است که با شیطنت‌های جذاب و خواندنی خود به مواجهه با دنیای اطراف خود و شیطنت‌های نوجوانی می‌پردازد.

گرگ پسری نوجوان و بازیگوش است. او بنا به درخواست مادرش شرح حال روزانه‌اش را در طول سال تحصیلی در سالنامه‌ای که مادرش برای او تهیه کرده، یادداشت می‌کند.

او علاقه‌ای به مدرسه و درس خواندن ندارد، منفعت خود را به منافع دیگران ترجیح می‌دهد و برای رسیدن به آن در برابر همکلاسی‌های خود و حتی برادرش از هیچ بد‌جنسی و خباثتی روی گردان نیست، اما از این شیوه‌ها راه به جایی نمی‌برد.

"می‌دانید اول هر سال با یک فهرست پر و پیمان از «راه حل‌» هایی که باعث می‌شود آدم بهتری باشید چه باید بکنید؟ خب مشکل این است که برایم خیلی راحت نیست که به راه حل‌هایی برای بهتر بودن فکر کنم، چون خودم یکی از بهترین آدم‌هایی هستم که می‌شناسم. اما پدرش این طور فکر نمی‌کند. او می‌خواهد که گرگ دست از روش‌های چلمنی‌اش بردارد، جدی شود و شروع کند به کارهای «مردانه» کردن... و وقتی تهدید می‌کند که گرگ را می‌فرستد مدرسه‌ی نظام، گرگ دوزاری‌اش می‌افتد که یا باید رفتارش را اصلاح کند، یا اینکه بار و بندیلش را برای رفتن به مدرسه‌ی نظام ببندد


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.