:: سایت رسمی موسسه کتاب 57 کتاب قرآن انگليسي :: سایت کتاب 57

قرآن انگليسي


قیمت : 1800000 ریال
ناشر : آستان قدس رضوي
نویسنده : -------

180 کد شانس روزانه
180 کد شانس هفتگی
180 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

ویژه ماه رمضان 

۱-به همراه هر قرآن با ترجمه انگلیسی یک اسکناس یک دلاری با سریال ثبت شده برای علاقمندان تقدیم می گردد 

۲-به همراه هر قرآن با ترجمه ۳،  یک سریال نورزی نیز برای خریدان محترم ارسال می گردد

۳- اگر با خرید یک جلد قرآن با ترجمه انگلیسی  موفق شوید حداقل 3 کدشانس سالیانه ، شامل 1400 بدست آورید، یک ستاره طلایی نیز به شما تقدیم می گردد

۴- همچنین خریدران قران های با ترجمه انگلیسی  در جشنواره عید فطر، در قرعه کشی جوایز ارزشمندی شرکت خواهند کرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 
 
انتشارات آستان قدس رضوی در آستانه فرارسیدن سال جدید میلادی، قرآن کریم به زبان انگلیسی را به عنوان ترجمه ای موثق و مناسب برای بهره گیری مسلمانان و دین پژوهان انگلیسی زبان از مفاهیم قرآن کریم، معرفی و پیشنهاد می کند.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)، با نظر به گسترش موج تشرف به اسلام در اقصی نقاط دنیا و به ویژه در ممالک غربی و کشورهای انگلیسی زبان، چاپ قرآن کریم به زبان انگلیسی به عنوان گامی در راستای تسهیل آشنایی هرچه بیشتر و بهتر مسلمانان و دین پژوهان انگلیسی زبان با مفاهیم والای این کتاب آسمانی محسوب می شود.
در این راستا انتشارات آستان قدس رضوی با ترجمه و چاپ قرآن کریم به زبان انگلیسی تلاش دارد تا بتواند زمینه های آشنایی و بهره گیری بهتر تمام مسلمانان و علاقه مندان به مطالعه و پژوهش در حوزه دین شناسی و اسلام از سرچشمه کلام خداوند را فرآهم آورد.
این ترجمه قرآن که برای نخستین بار در سال 1392 به همت سید علی قلی قرائی توسط انتشارات آستان قدس رضوی به چاپ و انتشار رسیده است، یکی از مصادیق راهنمایی دینی به مسلمانان غیر عرب زبان محسوب می شود.
ترجمه قرآن به زبان انگلیسی در قطع وزیری منتشر شده، شامل سی جزء کامل قرآن با خط نسخ است که به منظور استفاده صحیح تر و دقیق تر از تمام عبارات و آیات قرآنی، به صورت مقابل در همان صفحه انجام شده است.
در این ترجمه از قرآن کریم تلاش شده تا ترجمه‌ ای صحیح و مورد اعتماد در برابر ترجمه‌های مغلوط و مغرضانه قرآن که توسط سایر ادیان انجام می شود، به خواننده ارائه گردد.
این اثر از جهت صحت انطباق با قرائت عاصم و رعایت حفض در معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم بررسی و چاپ آن از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط به نشر بلامانع است.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.