:: سایت رسمی موسسه کتاب 57 کتاب سنگ كليه و مثانه :: سایت کتاب 57

سنگ كليه و مثانه


قیمت : 270000 ریال
ناشر : -------
نویسنده : -

27 کد شانس روزانه
27 کد شانس هفتگی
27 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

درمان سنگ کلیه و مثانه با گیاهان دارویی و غذا به همراه 130 نسخه مجرب.

درد سنگ کلیه یکی از شاه درد های علم پزشکی می باشد که پیشنهاد می شود مثل همه درد های دیگر پزشکی و قبل از ابتلاء به آن بهتر است ازروش های موثر"پیشگیری"و باز دارنده استفاده نمایید.

امروزه با توجه به رشد روز افزون جوامع بشری، متاسفانه اکثر جوامع و خصوصا علم پزشکی دچار انحرافاتی شده اند که باید علت آن را در عدم تبعیت در اصول و مقررات مربوطه یافت.

درمان از زمان های قدیم مورد توجه و عنایت همه درمانگران بوده و هست، همچنین توجه به درمان در احادیث قدسی و اهل بیت از یک طرف از آنجا شروع می شود که خداوند سبحان "اگر یک درد می دهد، هشتاد درمان هم می دهد" و از طرف دیگر نسخه های شِفا بخش و آسمانی اهل بیت که تمامی محبت این خانواده عظیم، معطوف به سلامت جسم، روح و روان بشریت می باشد، که نتیجه عمل به این دستورات و نسخه های ناب، پوشیدن لباس عافیت و سلامت در دنیا و ثمر بخشی در آخرت می باشد که ان شاالله روزی و نصیب تمامی نسل بشر در تمامی جهان، اعصار و دوران ها گردد.

سنگ های کلیوی بر اساس ترکیب سنگ ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. سنگ های کلسیمی، شایع ترین نوع هستند و حدود ۷۵ درصد کل سنگ ها را تشکیل می دهند. شایع ترین نوع سنگ های کلسیمی، «اگزالات کلسیم» است. انواع دیگر سنگ های کلیوی، سنگ های «اسید اوریکی»، «سیستئینی» و «شاخ گوزنی» است.

بیشترین شیوع سنگ کلیه در گروه سنی ۱۸ تا ۴۵ سال دیده می شود. معمولاً بزرگسالان بالای ۳۰ سال از هر دو جنس (زن و مرد) را مبتلا می سازد اما در مردان ۵ تا ۱۰ برابر شیوع آن بالاتر است.

میزان بروز سنگ های کلیوی در کشورهای توسعه یافته بیشتر است که به دلیل مصرف زیاد پروتئین شیمیائی همراه با رژیم غذایی کم فیبر است.
سنگ کلیه از نظر اندازه، از یک دانه شن تا حدود یک توپ تخم مرغی متغیر بوده و ممکن است منفرد یا متعدد باشد.

 


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.