:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب زورباي يوناني :: سایت کتاب 57

زورباي يوناني


قیمت : 980000 ریال
ناشر : نويد صبح
نویسنده : نيكوس كازانتزاكيس

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

زوربای یونانی شاهکار نیکوس کازانتزاکیس، نویسنده و شاعر یونانی است.کازانتزاکیس در سال 1883 در کرت یونان بدنیا آمد و در سال 1957 در آلمان درگذشت. وی در جریان یک سفر کاری با کارگری به‌نام زوربا آشنا شد که آتش در خرمن اندیشه‌اش کشید و منشا خلق رمان ماندگار (زوربا یونانی) می‌شود. زوربا کارگری است که مکتب نرفته و خط ننوشته، اما جهان دیده است و معرفت را در جریان تجربه کسب کرده است. زبان او، نه زبان الفبا که زبان موسیقی و رقص و آواز است. زوربا خواسته‌های برهنه و بی‌پرده‌ی انسان را بدون هیچ ملاحظه‌ای به نمایش می‌گذارد و وی را از جهت در حال زندگی کردن و غم فردا نداشتن، با خیام ایرانی مقایسه کرده‌اند. رمان زوربای یونانی جزو صد اثر کلاسیک قرن بیستم محسوب می‎شود و در سال 1957 نامزد جایزه نوبل ادبی شد. که با اختلافی ناچیز رقابت را به اثری از آلبرکامو واگذار کرد.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.