:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب ثروتمند شويد :: سایت کتاب 57

ثروتمند شويد


قیمت : 399000 ریال
ناشر : نسل جوان
نویسنده : ناپلئون هيل

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

معرفی کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید

کتابچه بیاندیشید و ثروتمند شوید چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتابی به همین نام از ناپلئون هیل، نویسنده آمریکایی و یکی از پیشگامان در زمینه کتاب‌های موفقیت است. کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است. این کتاب در سال ۱۹۳۷منتشر شد و ۱۵ میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

 درباره کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید

فرضیۀ‌ی به کار رفته در این کتاب که بسیار ساده است؛ ثروتمند شدن، نیازمند داشتن نوعی ذهنیت است. اگر بخواهیم ثروتمند شویم ابتدا باید به ذهنیتی که ناپلئون آن را ذهنیت مالی می‌نامد، دست یابیم. او می‌گوید که ما باید خود را عیناً ثروتمند فرض کنیم. لفظ ثروتمند بودن می‌تواند معانی مختلفی از جمله ثروت از لحاظ مالی، احساس خوشحالی و خوشبختی ، رابطه‌های سالم، موفقیت در کسب و کار و سلامتی و ... را دارا باشد.

 هیل در این کتاب به شما آموزش می‌دهد چگونه افکارتان را در جهت موفقیت سروسامان دهید تا بتوانید بهترین بهره را از ایده‌هایتان به ویژه در زمینه‌های مالی ببرید.

او در این کتاب تشریح می‌کند که موفقیت برای افرادی است که دارای ذهنیت موفق هستند و شکست برای افرادی اتفاق می‌افتد که ذهنیت شکست را به اختیار بر می‌گزینند. تبدیل ذهنیت شکست به ذهنیت موفق، زمانی اتفاق می‌افتد که قبل از اینکه به ثروت و فراوانی برسیم، ذهن‌مان را با کمک اشتیاق شدید به یک آهن‌ربا تبدیل کنیم. همچنین با به دست آوردن ذهنیت مالی و بهره‌جویی از این اشتیاق شدید با برنامه‌ریزی‌های منظم، ثروت را به دست آوریم.

 به طور کلی این کتاب راهکارهایی را برای دست‌یابی به مفاهیم و اصول ذکر شده، ارائه می‌دهد وبه ما راه‌های رسیدن به ذهنیت مالی را نشان خواهد داد و اینکه چگونه خود را ثروتمند تصور کرده و برای رسیدن به آن ثروت از عهدۀ کنترل و هدایت افکارِ خود برآییم. 

 


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.