:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب تعادلت را حفظ كن :: سایت کتاب 57

تعادلت را حفظ كن


قیمت : 850000 ریال
ناشر : الماس پارسيان
نویسنده : وين داير

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

کتاب تعادلت را حفظ کن: ۹شامل  اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان می باشد

کتاب تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) اثر دکتر وین دایر از ریشه‌ی رفتارها و باورهای انسان برای حفظ تعادل در عملکرد انسان سخن می‌گوید.

به عقیده وین دایر: «بیشتر مردم از نیروی مغز خویش آگاهی ندارند. در حالی که وقتی مغز انسان توانسته این همه کار در جهان انجام دهد، بی‌گمان می‌تواند ناتوانی‌های منش خویش را نیز از بین ببرد».

مفهوم تعادل جهان ما را تعریف می‌کند. کائنات، سیاره ما، فصول، آب، هوا، آتش و زمین همه در یک تعادل بی‌بدیل هستند. ما انسان‌ها تنها استثناء این عرصه هستیم.

کتاب تعادلت را حفظ کن (Being in balance) تلاشی است برای کمک به شما در حفظ این تعادل طبیعی در تمامی ابعاد حیات. رسیدن به تعادل چندان در خصوص اتخاذ استراتژی‌های جدید به منظور تغییر رفتارهای شما نیست. درست مانند تغییر دادن خود و کلیه تفکراتتان به گونه‌ای که تعادل را بین آنچه بدان تمایل دارید و آنچه در حیات روزانه خود انجام می‌دهید، ایجاد کند.

دکتر وین دایر (Wayne Walter Dyer) به عنوان یکی از نام‌آورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه گسترش شخصیت به شمار می‌آید و بیش از سی کتاب از وی چاپ شده و در صدها برنامه تلویزیونی و رادیویی شرکت داشته، بارها گفته در زندگی خود، هر کاری را که دلش خواسته، به انجام رسانیده و پس از این هم به همان شیوه رفتار خواهد کرد. وی بر تمام ناتوانی‌های منش خود طوری چیره شده که می‌تواند خستگی، سرماخوردگی و حتی دردهای جسمانی خود را نیز با نیروی اراده از بین ببرد.

در بخشی از متن کتاب تعادلت را حفظ کن می‌خوانید:

چگونه می‌خواهید در این دنیا شناخته شوید؟! هرکس که بگوید برایش اهمیتی ندارد گویی دارد با یک چشم‌بند بر چشم زندگی می‌کند که بی‌شک، شیوه‌ای نسبتاً نامتوازن است. حتماً شما هم به این مسئله اهمیت می‌دهید! در برخی از موارد، حیات شما به پاسخ این سئوال بستگی خواهد داشت. شما دوست دارید از رابطه‌ای خوشایند، پر بار، نزدیک، صمیمی، عاشقانه، مفید و مؤر، ملاحظه‌گرانه و پر مغز با دیگران برخوردار شوید؟ این ذات و ماهیت همه روابط انسانی است که بخواهیم این احساسات را داد و ستد کنیم و به هم مرتبط باشیم و این ارتباط را احساس کنیم.

اگر شما هم در پی یک خودآگاهی روحانی هستید، پس لازمست که بیشتر با این مبدأ روحانی هماهنگ باشید. این است منبع عشق، مهر، لذت، زیبایی، عدم قضاوت، خلاقیت و فراوانی بی حد و مرز. اگر تصور می‌کنید که تجلی انسانی همه این خصوصیات هستید، باز کسی هست که خلاف این تصور را داشته باشد. آنگاه این احتمال وجود دارد که شما در حال ادامه زندگی در یک توهم باشید که بی‌شک زندگی شما را از حالت تعادل خارج خواهد کرد.
فهرست مطالب

درباره نویسنده
مقدمه مترجم
مقدمه
فصل اول: جاودانگی جنگل در رویاهای یک میوه بلوط نهفته است
فصل دوم: چیزهایی بیشتر و با ارزش‏تر از حرکت سریع به جلو می‏توان در زندگی یافت
فصل سوم: شما نمی‏توانید صورت خود را ببوسید
فصل چهارم: اعتیادهای شما به شما می‏گویند: هرگز به اندازه کافی از آنچه نمی‏خواهید، بدست نخواهید آورد
فصل پنجم: شما آنچه می‏خورید، نیستید، شما آن باور مربوط به خوردن هستید
فصل ششم: شما با نقد و بررسی تاریکی، به شناخت نور نایل نخواهید شد
فصل هفتم: مبارزه با هر موقعیت نامطلوب تنها قدرت آن را بر شما افزایش خواهد داد
فصل هشتم: هنگامی که عاشق شدن رخت بر می‏بندد، عشق، آن چیزی است که بر جای می‏ماند
فصل نهم: همانا بهشت در زمین قرار گرفته است


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.