:: سایت رسمی موسسه کتاب 57
کتاب اثر مركب :: سایت کتاب 57

اثر مركب


قیمت : 670000 ریال
ناشر : آتيسا
نویسنده : دارن هاردي

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

 کتاب اثر مرکب را دارن هاردی نوشته است.

دارن هاردی یکی از سخنرانان انگیزشی بسیار معروف در آمریکا است. همچنین وی ناشر و دبیر مجله موفقیت success در آمریکا است. او یکی از کارآفرینان بزرگ است که با صدها نفر از افراد مشهور و موفق مصاحبه کرده است. به علاوه دارن هاردی با راه اندازی برنامه های تلویزیونی، سعی کرده اصول موفقیت را به گوش بسیاری از افراد برساند.

این کتاب به گونه ای نوشته شده است که همه زنان و مردان در هر شغلی که هستند می توانند از مطالب آن برای پیشرفت و موفقیت خود استفاده کنند.

کتاب اثر مرکب مانند همه کتاب های موفقیت بر رشد درونی افراد و ایجاد تحول تاکید می کند. اما تاثیر مطالب این کتاب قطعا با هر کتابی که تاکنون خوانده اید، فرق می کند.

در کل این کتاب، دارن هاردی تمرینات جالب و موثری به خواننده ها می دهد تا او را با خود همراه کند.

در بخشی از کتاب، نویسنده اش می گوید: “مهم نیست در چه شغل و حرفه ای هستید، چه چیزی یاد می گیرید و از چه تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید.”

اثر مرکب، قانون به دست آوردن نتایج بزرگ از طریق مجموعه ای از اقدامات کوچک است. با توجه به این قانون، شما با مداومت بر مجموعه ای از رفتارهای به ظاهر کوچک اما مثبت می توانید به موفقیت های بزرگی دست یابید.


⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.