30 كدشانس تا سه شنبه 10 ارديبهشت :: سایت رسمی موسسه کتاب 57 30 كدشانس تا سه شنبه 10 ارديبهشت
30 كدشانس تا سه شنبه 10 ارديبهشت

كتاب «تئوري‌هاي فروش موفق» جزء معدود كتابهايي است كه نويسنده آن در كنار تجارب گسترده خود، احاطه كامل به تئوريهاي فروش دارد. مبناي اين كتاب، فروش رودررو يا فروش شخصي است. تكنيكهاي مطرح‌شده در اين كتاب، بحثهايي فراتر از تجارب محدود فروشندگي است. مباني روان‌شناختي مشتري، بررسي ساختارهاي حرفه‌اي فروش، اصول برنامه‌ريزي و آماده‌سازي براي فروش، طبقه بندي مشتريان، مديريت زمان،‌ روشهاي مشتري‌يابي، ايجاد حس تفاهم و تكيه بر ارزشهاي اخلاقي و ساير مهارتهاي فروش، همگي، اين كتاب را به مرجعي كاربردي تبديل كرده است.

اين كتاب، كتابي است ارزشمند، هم براي مبتديان و هم براي اهالي كاركشته فروش، و خواندن آن براي تمام كساني كه مي‌خواهند به جاي ماندن در كار فروش به قصد بقاء به سمت اطمينان كامل از فروش و تسلط بر آن حركت كنند، الزامي است.

اين كتاب به صورت ويژه تا سه شنبه 10 ارديبهشت ماه در سايت كتاب 57 با 30 كدشانس عرضه مي گردد

تاريخ : يکشنبه 8 ارديبهشت 1398  


لحظه به لحظه همراه با میز برندگان کدهای میلیونی⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.