دفتر سايت كتاب 57 در مركز كشور تركيه بزودي افتتاح مي شود. :: سایت رسمی موسسه کتاب 57 دفتر سايت كتاب 57 در مركز كشور تركيه بزودي افتتاح مي شود.
دفتر سايت كتاب 57 در مركز كشور تركيه بزودي افتتاح مي شود.

دسترسي به بازار كتاب بين الملل براي عموم مردم. به فضل پروردگار.

 مدعيان عرصه فرهنگ كتاب و كتابخواني كجايند تا ببينند كه سايت كتاب57؛ مزرهاي ايران را درنورديده و به آنسوي دنيا چشم دوخته است!

بله اينجا كشور تركيه است! ازين پس ما از آنجا هم مشتري داريم! تا كور شوند آنهايي كه نمي توانستند حتي سايه ي كتاب57 را تحمل كنند!

 وقتي مدير محترم اجرايي سايت كتاب57؛ از استراتژي و فلسفه ماموريت سايت كتاب57 براي برخي از مسئولين و كساني كه در عرصه كتاب و كتابخواني براي خود و حتي براي سازمان هاي فرهنگي و اجتماعي كسي بودند و هنوز هم هستند، تعريف مي كردند؛ آنها زلب پوزخندي مي زنند و مي‌گفتند: خواب ديدي خير باشد!

 بزرگترين ناشران ما بساط خود را جمع كرده اند و برخي از كتابفروشي‌هاي خيابان انقلاب تهران، به فلافل فروشي و عرضه تي شرت و جوارب پرداختند!
اما كتاب 57 از فروش كتاب نه در شهر قم و . . . و ايران! حرف از فروش كتاب در خارج از مرزهاي ايران سخن مي گويد!

 هفت سال است! با افتخار و اقتدار! فقط براي خريد كتاب جايزه پرداخت مينماييم

ما به فرهنگ خريد كتاب و كتابخواني جان دوباره بخشيديم و به اين امر افتخار مي‌كنيم

به ياري و فضل پروردگار! بزودي اتفاقي بزرگ در راه است...

مدير محترم اجرايي سايت كتاب 57 در كشور تركيه جهت تاسيس دفتر سايت كتاب 57 در شهر آنكارا و يا استانبول!

تاريخ : دوشنبه 26 شهريور 1397  


لحظه به لحظه همراه با میز برندگان کدهای میلیونی⬅️  به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل؛ از ساعت 9 الی 13 به وقت تهران؛ با احترام پاسخگوی شما هستیم:

⬅️ تلفن دفتر قم : 36100 25 98+ .... تلفن دفتر دبی: 8186 435 50 971+

⬅️ ما حداکثر هفت روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم. پس از دریافت جایزه خود، اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " ketab57.ir " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.