:: سایت رسمی موسسه کتاب 57 کتاب دوران رهايي :: سایت کتاب 57

دوران رهايي


قیمت : 280000 ریال
ناشر : ياس بهشت
نویسنده : كامل سليمان

1 کد شانس روزانه
1 کد شانس هفتگی
1 کد شانس سالانه
خرید این کتاب


توضیحات :

كتاب حاضر در حقيقت ترجمه كتاب يوم الخلاص في ظلّ القائم المهدي عليه السلام كامل سليمان از نويسندگان علماي سرزمين عالم پرور جبل عامل در جنوب لبنان در سال 1399 هجري شمسي تاليف شده است. كتاب حاضر توسط استاد محمد رحمتي شهرضا به فارسي ترجمه شده است مترجم نام اين كتاب را به دوران رهايي در پناه حضرت مهدي قائم عجل الله تعالي فرجه الشريف ترجمه كرده است. از محاسن كتاب حاضر بيان بيشترين احاديث مربوط به نشانه هاي ظهور ـ در حدود ششصد حديث ـ است كه نشان از وسعت آگاهي و مطالعه و تحقيق و تفّحص مؤلف محترم دارد. اين كتاب در بيست بخش تنظيم شده است كه به ولادت، غيبت، طول عمر، نواب اربعه نقش انتظار، ويژگي ياران، روزگار رهايي، نزول حضرت عيسي، نشانه هاي ظهور، آزمون هاي عمومي، انقلابات، دجال، سفياني، سيد خراساني و ده ها مباحث ديگر از جمله آن هاست.
⬅️ از ساعت 9 الی 13 با احترام پاسخگوی شما هستیم. تلفن: 02536100 - به جزء پنجشنبه ها و ايام تعطيل!

⬅️ ما حداکثر 5 روزه، جوایز برندگان را به حساب شان واریز می نمائیم و از این بابت هیچ منتی بر شما نداریم. اگر صلاح دانستید سایت کتاب 57 " KETAB57.INFO " را به دیگران معرفی کنید

⬅️ اگر شما نویسنده هستید، مقدمه کتاب خود را به کانال تلگرام کتاب57 ارسال فرمایید. ما 57 جلد کتاب شما را جهت اهداء به مناطق محروم خریداری می نمايیم.